بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» امکانات نرم افزار ProcessMaker

 

نرم‌افزار ProcessMaker یک پلتفرم مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) است که برای خودکارسازی و بهینه‌سازی فرآیندهای سازمانی طراحی شده است. این نرم‌افزار به سازمان‌ها کمک می‌کند تا فرآیندهای پیچیده‌ی خود را به سادگی مدیریت و هماهنگ کنند.برخی از این امکانات عبارتند از:

 

طراحی و مدلسازی فرآیندها با استاندارد 

با استفاده از BPMN، کاربران می توانند اقدامات، عملکردها، گره ها و ترتیب فرآیندها را با استفاده از نمودارها و دیاگرام های گرافیکی مدلسازی کنند. استفاده از استانداردهای مدلسازی فرآیند کسب و کار (BPMN) برای طراحی فرآیندها.

این نرم افزار امکانات بسیاری برای طراحی و مدلسازی فرآیندها ارائه می دهد، از جمله قابلیت تعریف کردن اقدامات چند مرحله ای، قابلیت تنظیم برنامه های زمانبندی شده، امکان تعیین وظایف و مسئولیت ها برای کاربران مختلف و موارد دیگر.

ایجاد فرم های سیستمی و پویا

فرم ساز نرم افزار ProcessMaker یک ابزار قدرتمند برای ساخت و مدیریت فرم های الکترونیکی در فرآیندهای کسب و کار است. این فرم ساز به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از یک رابط کاربری ساده و با حداقل نیاز به برنامه نویسی، فرم های خود را طراحی و به صورت الکترونیکی در فرآیندهای خود استفاده کنند.

با استفاده از فرم ساز نرم افزار ProcessMaker، می توانید فرم هایی با ویژگی های پیشرفته مانند فیلد متنی، Radio Button، Checkbox، تقویم و … ایجاد کنید. همچنین می توانید فرم ها را با استفاده از قوانین و محدودیت های پیش تعریف شده تنظیم کنید تا اعتبارسنجی اطلاعات وارد شده نیز صورت گیرد.

مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM)

امکان طراحی، مدل‌سازی، اجرا و نظارت بر فرآیندهای کسب و کار.

اتصال و یکپارچه سازی با سیستم ها و نرم افزارهای دیگر سازمان

نرم افزار پروسس میکر قابلیت اتصال به سیستم‌های دیگر مانند سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، نرم افزار حضور و غیاب، اتوماسیون اداری، نرم افزار مالی و سایر اپلیکیشن‌های داخلی سازمان را دارد. این امکان برای جابجایی و انتقال داده بین نرم افزارها وجود دارد و برای افزایش بهره وری و کارایی کاربران مفید می باشد.

گزارش گیری از فرآیندهای سازمان

نرم افزار پروسس میکر قابلیت تولید گزارش‌های جامع و دقیق از فعالیت‌ها و عملکرد فرآیندها را فراهم می‌کند. این امکان باعث شفافیت و کارایی بیشتر در سازمان می‌شود و به مدیران کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری بگیرند.

این امکانات کمک می‌کنند تا سازمان‌ها بتوانند فرآیندهای خود را بهبود بخشیده، بهره‌وری را افزایش دهند و به اهداف کسب و کار خود سریع‌تر و موثرتر دست یابند.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده